O nás

Naša spoločnosť

Náš príbeh

Od roku 2022 sa značka Aérée zameriava na výrobu kvalitného športového oblečenia na Slovensku.

Značka a vývoj Aérée vznikal viac ako rok, kedy sme zháňali látky po celom svete. S elánom sme hľadali továreň, ktorá by nám vedela vyrobiť látku s ktorou budeme stotožnení, ktorá bude spĺňať naše prísne kritéria na kvalitu a funkčnosť. Avšak dlhé mesiace sa nám nedarilo až kým sme nenarazili na tú správnu továreň. Látky z ktorých šijeme naše produkty naši klienti nazývajú „druhá koža“. Dokonale sa Vám prispôsobia, sú ľahučké, príjemné, elastické a v prekrásnych farbách. Po nájdení továrne, ktorá spĺňala naše požiadavky sme sa s ešte väčším nadšením vrhli do hľadania správnej krajčírskej dielne, ktorá by naše nápady a výkresy vedela zrealizovať a pretaviť našu víziu do reality. Po pár neúspešných pokusoch a hľadania po celom Slovensku sme narazili na skúsenú dielňu, s dlhoročnou tradíciou a už hneď po prvom stretnutí sme vedeli, že sú to práve oni, ktorí nám pomôžu z formovaním nášho sna do reality. Vďaka ľudom z továrne a krajčírskej dielne, ktorí robia svoju prácu kvalitne, s láskou a vždy na čas, máme možnosť dnes pracovať s kreatívnym tímom ľudí, ktorí Vám prinášajú radosť v podobe našich produktov.

Názov značky Aérée je odvodený z francúzštiny, čo v jej preklade znamená „vzdušný“, rovnako ako sú naše materiály, z ktorých následne vyrábame oblečenie. Látka je prievzdušná a ľahká a tak sa pri jej nosení cítite komfortne či už trénujete v telocvični alebo sedíte vonku s kamarátkou na obede. Značka vznikla spojením dlhoročných športových skúseností a láskou k pohybu spolu s kreatívnou stránkou našich ľudí v tíme a spoločne sme vytvorili produkty, ktoré sú ľahko kombinovateľné a komfortné počas nosenia.

Aj keď je naše oblečenie pohodlné a funkčné zároveň a na prvý pohľad vhodné len na šport, vašej fantázií sa medze nekladú a môžete ho nakombinovať aj s elegantnejšími kúskami a vyraziť do mesta na kávu alebo brunch.

Vďaka spoločnej pracovitosti, láske k športu a zapálenosti pre našu prácu Vám dnes môžeme predstaviť značku Aérée, ktorá Vám zabezpečí dokonalý a neobmedzený pohyb počas celej doby nosenia.

Aérée

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Doručenie zdarma.

Váš balíček Vám doručíme zdarma pri nákupe nad 75 eur.

Garancia vrátenia peňazí.

V prípade nespokojnosti Vám za nepoužité oblečenie vrátime peniaze.

Výmena zdarma.

Ak Vám nesadla veľkosť alebo ste sa rozhodli zmeniť si farbu, radi Vám tovar zdarma vymeníme.

Slovenská výroba.

Naše oblečenie vyrábame s dôrazom na kvalitu na Slovensku a jeho kúpou podporíte ženy pracujúce na Slovensku.

Celosvetové dodanie.

Vašu objednávku Vám zašleme nech ste kdekoľvek.

SPOKOJNÍ KLIENTI:

K tomuto skvelému športovému oblečeniu musím napísať, že to bola láska na prvý dotyk a vyskúšanie. Tá látka je neskutočne hebká, ľahká a priliehavá, človek sa v tom naozaj cíti ako v druhej koži. Doteraz som nič príjemnejšie na šport na sebe nemala.

Tie legíny sú fakt ako druhá koža mali ste pravdu. Ešte som si ich doma skúšala, obzerala sa a taká unavená po celom dni som zabudla, že ich mám na sebe a skoro som v nich vošla do vane.

Legíny sú ako druhá koža, raz ich oblečieš a už ich nechceš vyzliecť.

Setík už mám doma a je perfektný. Ten materiál je neskutočne jemnučký a super elastický. Skvele sa prispôsobí postave.

0
+
KLIENTOV
0
+
PRODUKTOV
0
%
POZITÍVNÝCH RECENZIÍ